Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

iPhone Mail Kurulumu

Web Atölyesi olarak Çeşme bölgesine ,alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Bu makalemizde sizlere ?İOS 15 platformunda iPhone telefonlara E-Posta Kurulumu? işlem adımlarını aktarıyoruz.
1. iPhone ana menü üzerinden, Ayarlar ikonuna tıklayınız.
2. Ayarlar menüsü üzerinden aşağıya inip, Mail menüsüne tıklayınız.
3. Mail menüsünden, Hesaplar'a tıklayınız.
4. Hesaplar menüsünden, Hesap Ekle'ye tıklayınız.
5. Karşınıza bazı mail kurabileceğiniz önermeler gelecektir, buradan Diğer seçeneğine tıklayınız.
6. Buradan Mail Hesabı Ekle seçeneğine tıklayınız.
7. Karşınıza Yeni Hesap menüsü gelecektir. Bu alana kullandığınız kullanıcı bilgilerinizi (Adınız, e-posta adresi ve şifreniz) giriniz ve Sonraki seçeneğine tıklayınız.
8. Karşınıza Gelen ve Giden Posta Sunucusu kısımları gelecektir. Buradan IMAP tıklayınız ve bu alanı kendi bilgilerinize göre doldurup Sonraki seçeneğine tıklayınız. Böylece kurulum işlemini tamamladık.
9. Hesap bilgileriniz doğrulandıktan sonra işlemleri kaydedebileceğiniz ekran gelecektir. Kaydet seçeneği ile ilerleyiniz.
10. Kurulumu doğru bir şekilde tamamladığınızda Hesaplar menüsü içerisinde kurulum sırasında açıklama kısmında belirtmiş olduğunuz hesabınız gözükecektir.
11. Kurulumunu gerçekleştirdiğiniz e-posta hesabınızı görüntüleyebilmek için iPhone menüsü üzerinde yer alan Mail ikonuna tıklayınız.
12.Posta Kutuları alanı üzerinden oluşturduğunuz klasör adına göre mail hesabınızı görebileceksiniz. Buradan seçim yaparak e-postalarınızı okuyabilir, yeni e-posta gönderimi yapabilirsiniz.
Yukarıdaki işlem sürecini takip ederek, iPhone telefonunuza yalnızca birkaç dakikada kolayca alan adınızın e-mail adresini kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

ıphone mail ıphone mail kurulumu mail kurulumu ıphone mail kurulumu nasıl yapılır web tasarım Çeşme web tasarım seo Çeşme SEO sosyal medya yönetimi Çeşme sosyal medya yönetimi e-ticaret e-ticaret sitesi Çeşme e-ticaret sitesi web site web tasarım ajansı
bölgesi ziyaretçilerimiz, Web Atölyesi'nin mutlu müşterileri arasına katılmak için +90(532) 200 9852 veya info@webatolyesi.com.tr ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun Kurumsal web sitesi, E-ticaret, E-tahsilat veya Crm çözümünü size sunalım

Bize Yazın

Merkez Ofis

Ziya Gökalp, Mall of İstanbul The Office Plaza, Kat 17 34490 Başakşehir/İstanbul